Ipros Vrhnika B – Tolmin B 47:35

Sledila je še tekma ekipe U14B proti res skromni B ekipi domačinov. Zaradi dvojnega programa (kar nekaj igralcev ekipe U14B igra tudi za U12), smo se odločili, da bodo igralci igrali le en dan v vikendu, torej je bilo veliko priložnosti za igralce, ki sicer manj igrajo. Skromen začetek, predvsem v napadu, je obetal rezultatsko zanimivo tekmo, polčas se je končal z rezultatom 16:12 (da, polčas). V tretjem delu smo dosegli nekaj lahkih košev, kar je ob koncu zadostovalo za gladko zmago ob 47 doseženih točkah. Velika večina igralcev je, po res doberm delu sezon, tokrat “malo zaspala na lovorikah”, ni pa to nič tragičnega, saj gre za popolnoma normalen pojav v razvoju mladih športnikov. Vsekakor pa je tekma prinesla ogromno “materiala” za trening.