V preteklem vikendu so na parket stopili mladinci ter kadeti. Oboji so parket zapustili z dvignjeno glavo, saj so bili uspešni tako eni, kot drugi.

V soboto so se na parketu najprej borili kadeti, ki so bili proti ekipi iz Ježice uspešni, saj so jih premagali z rezultatom 63:74. Med najbolj uspešnimi v naši ekipi sta bila Lovro Gregorka z 19 točkami ter Anže Brenčič z 12 točkami.

V nedeljo so se na daljšo pot odpravili tudi mladinci, ki so prav tako uspešno zastopali barve domačega kluba, saj so premagali ekipo Kolpe z rezultatom 54:61. Po izenačeni 1. četrtini so v 2. stopili na plin, v drugem polčasu pa tekmo bolj ali manj uspešno pripeljali do konca in s tem nove zmage.

V naslednjem tednu bodo na parket znova stopili tudi naši člani, napoved tekem pa prihaja v kratkem.