Člani Rosa Vrhnike neuspešni na 1. tekmi za obstanek, mladinci uspešni.

V prvi tekmi lige za obstanek v 3. SKL je članska zasedba Vrhnike gostovala v Sl. Bistrici. Bolje so začeli domačini, ki so prvo četrtino dobili s 25:18. V nadaljevanju igra Vrhničanov kljub menjavam nikakor ni stekla. V obrambi so dovoljevali nasprotniku preveč prostora, ki je to znal izkoristiti in dobiti prvi polčas 46:31.

V drugem delu srečanja se Vrhničani kljub svetlim trenutkom niso uspeli približati na manj kot 9 točk zaostanka. Domačini so že bili razigrani in ob koncu tretje četrtine spet visoko vodili (68:42). V zadnji četrtini se Vrhničani navkljub številnim spornim sodniškim odločitvam niso predali in zadnji del srečanja dobili 17:24.Končni rezultat 85:66 za Sl. Bistrico.

V četrtek čaka Vrhničane že nova tekma.Tokrat bodo gostovali v Kamniku in priložnost, da se popravi bled vtis iz prve tekme.
Bistrica : Vrhnika 85:66 (25:18, 21:13, 22:11, 17:24).

Strelci za Rosa Vrhniko: Hadalin 19, Weixler 12, Kos 7, Zobec in Muharemović po 6, Rus in Brenčič po 4, Drašler in Turšič po 3, Homovec 2

MLADINCI

V tekmi 12. kroga 2. SKL U19 so Vrhničani gostili vrstnike iz Postojne. Po slabšem začetku, ko so domačini zaostajali že 2:11, so se Vrhničani zbrali in do konca polčasa uspeli ujeti razigrane goste (28:28). V nadaljevanju so domači počasi, a vztrajno lomili odpor žilavih Postojnčanov. V 37. minuti so Vrhničani zaostajali še za dve točki (45:47). Sledil je delni rezultat 11:3, ki je domačim kljub ne blesteči igri zasluženo prinesel novo zmago v tesni končnici.

KK Rosa Vrhnika : KD Postojna 56:50 (11:14, 17:14, 8:7, 20:15).

KADETI

Zadnji del tekmovanja so kadeti pričeli z zmago nad vrstniki iz Zagorja (62:57). Slednjo so dosegli po zelo borbeni igri v obrambi, s katero so kompenzirali številne napake. Največ točk je dosegel Erazem (17),  zmago pa so prinesli dober skok v obrambi in naveza Matic-Vid v napadu. V naslednjem kolu gostimo ekipo Stražišča.