Člani ponovno na vrhu lestvice

U13 – Tudi tretji tekmovalni vikend je prinesel tekme proti istim nasprotnikom, Triglavu B in Žirem. V prvi tekmi proti oslabljenim nasprotnikom nismo imeli težav, veliko priložnosti za igro so dobili igralci, ki sicer manj igrajo. V drugo tekmo proti Žirem pa smo vstopili precej mehko in neodločno. Gostje so po prvi četrtini vodili s 25:15, a nam je do polčasa razliko uspelo zmanjšati. V zadnjem delu smo prestavili v višjo prestavo in tekmo zanesljivo dobili. Dobra šola za naprej, predvsem v pristopu do tekme. (M.V.)

Slika, ki vsebuje besede tla, notranji, oseba, skupina

Opis je samodejno ustvarjen
Slika, ki vsebuje besede šport, atletika, oseba, tla

Slika, ki vsebuje besede tla, oseba, skupina, notranji

U11 – Tudi tej kategoriji smo se pomerili z istima nasprotnikoma kot pred tednom dni. Rezultat je bil podoben, razliko do tekmcev smo le uspeli malo zmanjšati. Zavedati se moramo, da letos v tej skupini igrata le 2 igralca, ki sta že lani nastopala na takem tekmovanju, vsi ostali pa so še začetniki. Nasprotniki imajo za sabo že nekaj več “kilometrov” na igrišču, kar se nedvomno pozna pri končnem rezultatu. Napredek je viden že v tednu dni, čaka pa nas še res veliko dela. A se ne damo 🙂 (M.V.)

U15 B – V Ljubljano smo odšli čim dražje prodati svojo kožo. Delno nam je to uspelo, saj smo izgubili z manjšo razliko kot doma. Res pa je, da so domačini igrali z najboljšimi igralci le del časa. Tudi pri nas so v igro vstopili vsi igralci. Na trenutke smo prikazali lepo igro, predvsem takrat, ko je žoga krožila in so bile individualne akcije podrejene ekipni igri. Hvala staršem za prevoz in podporo s tribun! (A.S.)

U15 A – Ekipa pionirjev se vrača iz Pivke sklonjenih glav. Domačini so bili v končnici tekme bolj zbrani in premagali ekipo Vrhničanov. Na tej tekmi lahko rečemo, da sta obe ekipi prikazali skromno igro tako v napadu kot v obrambi. V naslednjem tednu nas čaka močan nasprotnik iz Postojne. (P.J.)

Slika, ki vsebuje besede strop, notranji, tla, stavba

Slika, ki vsebuje besede tla, notranji, otrok, fant

Slika, ki vsebuje besede tla, notranji, atletika, šport

Člani – Vedeli smo, da bo tekma z Gorenjo vasjo izjemno zahtevna, a smo kljub temu šli v tekmo povsem drugače, kot smo se dogovorili. Naprotnik je v prvi četrtini povsem nadziral potek tekme. Na srečo smo v nadaljevanju naredili nekaj sprememb in počasi prevzeli pobudo na igrišču. Na koncu je zmagal naš karakter. Upam da bomo dvignili kolektivno igro na višji nivo v nadaljevanju. Čestitke fantom in zahvala podpori s tribune. (V.V.)