Članska ekipa se je na 2. zaporedni gostujoči tekmi z lepo igro nekoliko oddolžila za slabšo predstavo proti ekipi Gorenje vasi v prejšnjem tednu. Tokrat je bil nasprotnik naših članov na igrišču ekipa Ivančne Gorice. Pristop na tekmi je bil resen in že v uvodni četrtini si je ekipa priigrala lepo prednost (12:30), ki jo je do polčasa še povečala in tako na odmor odšla z lepo prednostjo (30:58). Tudi v nadaljevanju vrhniška ekipa ni popuščala, tekmo pa je z atraktivnim zabijanjem zaključil Izak Jurjevčič. Končni rezultat je bil tako 62:95. V prihodnjem tednu pa sledi vroč derbi, saj k nam prihaja ekipa iz sosednjega Logatca, tako da lahko pričakujemo polno dvorano in napet, a športen dvoboj!

Strelci za Ipros Vrhniko: Hadalin 29, Jurjevčič 13, Ribič 12, Homovec 11, Andrinek 8, Zobec in Drašler po 6, Gregorka 4, Vodopivec in Turšič po 3