Članska ekipa je v letošnjem koledarskem letu odigrala zadnjo domačo tekmo, ki je bila zelo pomembna, saj so se pomerili proti neposrednemu tekmecu za 1. mesto, ekipi Stražišča. Stražišče je mlada ekipa, ki je s hitro igro premagala vse nasprotnike, klonila je le v 1. krogu proti našim igralcem, ki pa so takrat, tako kot Stražišče, igrali v precej okrnjeni zasedbi. Tekma se je po začetnem otipavanju lepo razživela, nobena od ekip pa si ni priigrala večje prednosti, četrtina je tako pripadla gostom, a le za točko (14:15). V 2. četrtini so vrhniški igralci nekoliko stopili na plin in si do polčasa že priigrali nekaj točk prednosti, ki pa seveda še ni bila dovolj velika za mirno nadaljevanje (35:31). Po odmoru pa je sledil juriš domače ekipe, z lepimi akcijami so uspešno polnili nasprotnikov koš in si pred zadnjo četrtino nabrali lepo prednost 15 točk in jo v zadnji četrtini še nadgradili ter tako suvereno in zasluženo zmagali z rezultatom 75:50. Zopet je ekipna igra krasila zmago, s katero so sedaj vrhniški igralci sami na 1. mestu v skupini Zahod!

Strelci za Ipros Vrhniko: Hadalin 25, Rus 10, Zobec 9, Drašler in Kos po 8, Vodopivec in Andrinek po 5, Zadravec in Jurjevčič po 2, Ribič 1.